MC200-19 MC200-19 СУ 19 выстрелов 2' (HEY GUYS) Код товара: 338-9-12083Цена: 1660.00 грн
MC200-19 СУ 19 выстрелов 2 (HEY GUYS)

Салют великого калібру HEY GUYS: загальні відомості

Торгова марка: Maxsem, Польща

Країна виробництва: Китай

Категорія: салютна батарея

Калібр: 2" (50 мм)

Висота злету снарядів: 50-55 м

Радіус розриву: 50 м

Кількість пострілів: 19

Кількість ефектів: 4

Тривалість шоу: близько 41 сек.

Кольори: золото + червоний, зелений

-

Переваги салютної установки HEY GUYS («Привіт, хлопці»)

  1. Великокаліберний феєрверк вибухає величезними кулями. Діаметр кожної трубки становить 50 мм, в них міститься більше наповнювача з пороху і ефектів, ніж в звичайних побутових салютках на 1" і 1.2". А значить, і салют виходить потужний – гучніший і пишніший. У поєднанні з іншими феєрверками він гідно виглядати буде на великих святах, особливо на весіллях.
  2. Чотири ефекти скомбіновані в красиву композицію. На старті глядачів вітають з веселим мерехтінням червоно-зелені вогники. Далі в малюнку феєрверку вже домінує розкішний золотий колір, який символізує багатство, процвітання і тріумф. Із золота на небі розпускаються пальми і хризантеми. Їх танець супроводжують шипіння і тріск. Під фінал – два залпи одночасно.

    ЦЕ ЦІКАВО!
    Колір феєрверку, на думку китайців, має сакральне значення. Для кожного заходу, будь то одруження, день народження і навіть похорон, вони вибирають певний колір. З особливим трепетом в Китаї відносяться до жовтої палітри. У буддистів жовтий колір – священний, є уособленням найвищої субстанції. Прихильники філософії Конфуція з ним пов'язують поняття «золота середина».
  3. Використовувати салютну батарею дуже просто. Потрібно встановити її на рівну поверхню, зміцнити, присипавши землею або обклавши камінням, і з витягнутої руки підпалити гніт, який проходить через все «тіло» салютки. Безпечна відстань для глядачів – 50 м (тільки з навітряного боку). Не можна запускати поблизу проводів, будівель, автостоянок. Якщо дме сильний вітер, радіус небезпечної зони збільшується в кілька разів. В таких умовах запуск феєрверка заборонений. Друзі, уважно прочитайте інструкцію на упаковці!!!
Бажаєте, щоб салют тривав якомога довше? Вибирайте батареї з великою кількістю зарядів: середнього калібру або різнокаліберні. Комбінуйте їх одну з одною. А ось тим, кому важливий розмах, варто купити віялові салютні установки. Вони заповнять собою все небо.

-

У магазині піротехніки «Шериф» – тільки сертифікована продукція за найкращими цінами!

Наше місце розташування: Дніпро, вул. Січових стрільців, 9. Ви можете оформити замовлення на салютні установки через сайт магазину або по телефону. Гарантуємо швидке виконання. Доставка – вся Україна.

Производитель: Maxsem
Цена: 1660.00 грн
Рейтинг:
Есть в наличии
Количество: 
Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст комментария
Оценка для товара
Сообщить о наличии