GWM6101 Салютная установка GWM6101 100 зар. SKY Dancing 30 мм Код товара: 338-9-12143Цена: 3300.00 грн
GWM6101 100зар. Салютная установка Sky Dancing (Небесные танцы) 30мм GWM6101 100зар. Салютная установка Magic World (Волшебный мир) 30мм GWM6101 100зар. Салютная установка Magic World (Волшебный мир) 30мм Салютная установка GWM6101 100 зар. SKY Dancing 30 мм Салютная установка GWM6101 100 зар. SKY Dancing 30 мм Салютная установка GWM6101 100 зар. SKY Dancing 30 мм

Батарея салютів Magic World: базові відомості

Феєрверк доставлений в Україну: фірмою Maxsem, Польща

Країна виробництва: Китай

Модель: SKY Dancing / Magic World (GWM6101)

Батарея вміщує: 100 зарядів

Калібр: 30 мм

Траєкторія вильоту: вертикальна

Триває салют: близько 110 секунд

Піроелемент розривається на висоті: 40-45 м

Кількість ефектів: від 5

Спосіб запуску: підпалюється гніт

-

Огляд салютної установки Magic World зі 100 зарядів

Даний феєрверк можна віднести до категорії напівпрофесійних. Настільки він вражає різноманітними фарбами, візерунками і шумовими ефектами. Цілих сто пострілів! Такий салют гідно впорається з роллю прикраси весілля або ювілею. Він зробить Новий рік і будь-яке інше свято яскравішим і веселішим.


Салют Magic World має свою специфіку: складається з десяти етапів, в рамках кожного – десять пострілів. Між етапами феєрверку – 2-секундний інтервал. Кожна десятка пострілів здійснюється з різною швидкістю і радує певним ефектом. Це золоті пальми, червоно-зелені півонії, сині зірочки, тріск, мерехтіння і не тільки. В золото пофарбований «пухнастий» фінал – найяскравіша дія. Вибухають снаряди в радіусі 25-30 м.


Рекомендуємо виріб використовувати як самостійно, так і в поєднанні з іншими салютними батареями і наземними феєрверками. Серед 100-залпових салюток великою популярністю також користується модель METAL Power.

Правильна експлуатація феєрверку подарує Вам бурю позитивних емоцій. А щоб дійсно було правильно, прийміть на замітку кілька порад!


  • По-перше, ознайомтеся з інструкцією від виробника. І, друзі, зробіть це до того, як запустите салют, а не після!..
  • Зберігати коробки з феєрверками потрібно тільки в тих місцях, де сухо. І важливо, щоб на салютну батарею не потрапляли сонячні промені і щоб поруч не було нагрівальних приладів.
  • Майданчик, який вибраний для запуску, має бути віддаленим від будівель, автотранспорту, дерев. Над ним не повинні зависати дроти.
  • Ділянка землі або снігу під салюткою повинна бути рівною. Щоб на 100% виключити ризик перевертання конструкції під час відстрілу, її потрібно обкласти чимось твердим або присипати землею.
  • Гніт звільняється від яскравої етикетки і підпалюється з витягнутої руки.
  • Як тільки підпалили, негайно відходьте на безпечну відстань. Спостерігати за шоу рекомендується з дистанції 25-30 м.

-

Увага! У магазині «Шериф» найнижчі ціни на феєрверки та піротехніку!

Ви можете купити салютні установки, петарди і різні піромелочі з доставкою в Херсон, Київ, Миколаїв і будь-яке інше місто або поселення України. «Шериф» також приймає замовлення на проведення феєрверків всіх рівнів складності. Телефонуйте – обговоримо!


Координати магазину салютів в Дніпрі: вул. Січових стрільців, 9.

Производитель: Maxsem
Цена: 3300.00 грн
Рейтинг:
Есть в наличии
Количество: 
Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст комментария
Оценка для товара
Сообщить о наличии