SU-38 SU-38 Салютная установка КАРНАВАЛ 35 (25-50 мм) Код товара: 338-9-12153Цена: 1420.00 грн
SU-38 Салютная установка КАРНАВАЛ 35(25-50мм)

КАРНАВАЛ SU-38: загальні відомості про феєрверк

ТМ: «Феєрверк»

Країна виробництва: Китай

Тип: батарея салютів

Призначення: побутове розважальне

Клас небезпеки: III

Особливість салютки: різнокаліберна / 20-30-50 мм

Кількість залпів: 35

Висота розриву: від 20 м до 55-60 м

Шоу триває: 60 секунд

Безпечна дистанція: від 40 м


Візерунок салюту складається з ефектів: хвіст дракона, півонії, хризантеми, риби (або мухи), верба, мерехтіння, тріск, кроссет

Колірна гама: срібло, золото, зелений, червоний

-

Важливо дотримуватися при виборі, зберіганні і запуску феєрверку кількох правил

  • Уважно огляньте упаковку. Перевірте, чи не минув термін придатності. Якщо упаковка сильно пом'ята, має сліди намокання, салют може не спрацювати. Підозрілий товар, який продається в лотках, краще не брати.
    Якісну піротехніку можна купити тільки в спеціалізованому магазині!

  • Для зберігання покупки відведіть сухе місце, захищене від прямого попадання сонячних променів. Поблизу не повинно бути обігрівальних пристроїв. І переконайтеся в тому, що дитячі ручки до упаковки з феєрверком не дістануть.

  • Виберіть грамотно майданчик для запуску. Він має бути розчищеним від предметів, які можуть спалахнути. Мінімальні його розміри: 50 м × 50 м. Дроти, авто, альтанки та інші будівлі – все це повинно знаходитися за межами зазначеної зони.

  • Візьміть до уваги погодні умови. Якщо дме сильний поривчастий вітер, відмовтеся від наміру влаштувати салют. Також опади не сприяють йому. Намокнувши, заряди можуть нижче, ніж належить, злітати і розкриватися в небезпечній близькості від спостерігачів.

  • Запуск слід довіряти дорослій і, вже вибачайте, тверезій людині. Феєрверк – не іграшка для малюків. Діткам можна дати хлопавку або бенгальський вогник, та й то обов'язково треба простежити, щоб пальці не обпекли або в око собі не вистрілили.

  • Ознайомтеся з інструкцією. Виділяємо це окремим пунктом, оскільки багато хто не звертає увагу на інформацію, надруковану на упаковці. А подібне нехтування інструкцією може привести до ушкоджень.

  • Батарею салютів перед запуском не забудьте закріпити. Просто обкладіть коробку утрамбованим снігом або землею, камінням, цеглою.

  • Не поспішайте підбігати до салютки в разі, якщо вона не запустилася. Вона може вистрілити із запізненням. Зачекайте 10 хвилин, потім підберіть і огляньте. Вдруге підпалювати гніт не рекомендується. Замочіть у воді салютку на 2 доби та утилізуйте з побутовими відходами. Спалювати на багатті заборонено!

-

Кращі феєрверки купити ⇒ в магазині «Шериф»

Замовляйте у професіоналів якісну піротехніку за дійсно низькими цінами. Ми також готові надати Вам послуги з організації феєрверків будь-якої складності.
Доставка товарів в міста України здійснюється оперативно.
Всіх бажаючих купити феєрверк в Дніпрі запрошуємо в наш торговий зал, який працює за адресою вулиця Січових стрільців, 9.

Производитель: ТМ Фейерверк
Цена: 1420.00 грн
Рейтинг:
Есть в наличии
Количество: 
Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст комментария
Оценка для товара
Сообщить о наличии