SU-40 SU-40 Салютная установка ПІРО-ШОУ 73 (30-50 мм) Код товара: 338-9-12154Цена: 2500.00 грн
SU-40 Салютная установка ПІРО-ШОУ 73(30-50мм)

Піро-шоу SU-40: загальні характеристики феєрверку

Країна виробництва: Китай

Кількість залпів: 73

Калібр: 20-25 мм, 30 мм, 50 мм

Тривалість роботи: 75 секунд

Снаряди злітають: на висоту від 30 м до 55 м

Кількість задіяних ефектів: 12

-

Чому салют Піро-ШОУ SU-40 гідний стати «родзинкою» Вашого свята

  1. Це повноцінне шоу феєрверків, яке складається з дюжини яскравих ефектів різного калібру. Зі старту спрацьовують снаряди дрібного калібру (20-25 мм), у яких діаметр розкриття ефектів становить близько 10-15 м. Далі плавно здійснюється перехід до салютів середнього формату (30 мм) і під кінець як найцікавіше випускаються три висотних заряди (50 мм ). Завдяки такому переходу шоу здається більш насиченим, багаторівневим і панорамним. Що б Ви не святкували – випускний вечір, корпоратив, весілля або Новий рік, за допомогою феєрверку Піро-ШОУ SU-40 Ваш захід стане яскравішим і більш значущим.
  2. Кількість ефектів і порядок їх поєднання приємно здивують навіть глядача з самим витонченим смаком. На початку злітають в небо комети – кольорові та зі свистячими хвостами. За ними розпускаються пишними кулями сріблясті і золоті півонії. Теплом золотих фарб порадують глядача хризантеми в ореолі синіх іскор. І хризантеми, і зелені півонії розквітають вогнем на тлі швидко злітаючих до неба і вибухаючих з характерним тріском спалахів. Дуже красиво композицію доповнюють пальма і фіолетово-синя півонія, поєднані із тріском. Після трьох останніх вибухів золоті зірочки «зашторюють» небо, зображуючи тихий дощ.
  3. Простота запуску і відносно невелика вартість. Завдяки цим якостям різнокаліберні салютні установки дуже популярні серед покупців. Головне – при своїй недороговізні вони радують міццю і видовищністю! Запускається побутова піротехніка самостійно відповідно до інструкції на фірмовій етикетці. Відзначимо, що майданчик для запуску різнокаліберного феєрверку має бути більш просторим і відповідати висоті вильоту снарядів найбільшого калібру, а це – 50-65 м.
У нас є тортові свічки, бенгальські вогні, небесні ліхтарики... Все, що потрібно для створення незабутньої святкової атмосфери, Ви знайдете за прийнятними цінами.

-

Де купити різнокаліберну салютну установку Піро-ШОУ SU-40

Магазин «Шериф» має великий досвід у сфері продажу і організації феєрверків. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати салют на будь-яке свято. Телефонуйте – поговоримо детально!

Заявки приймаються від покупців з усієї України.

Кращі ціни на якісну піротехніку в Дніпрі – на вул. Січових стрільців, 9!

Производитель: ТМ Фейерверк
Цена: 2500.00 грн
Рейтинг:
Нет в наличии
Количество: 
Сообщить о наличии
Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст комментария
Оценка для товара
Сообщить о наличии